Wydarzenia na Piekielnym Szlaku

Wędrowali Piekielnym Szlakiem


W sobotę 27 kwietnia br. odbył się rajd pieszy pn. „Wędruj z nami Piekielnym Szlakiem” zorganizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Nowym Odrowążku. O godz. 11.30 grupa ok. 80 osób w pamiątkowych specjalnie przygotowanych na rajd okolicznościowych koszulkach wyruszyła z Kucębowa poprzez Kopcie na Świnią Górę i z powrotem.


Trasa rajdu nie była trudna, po to aby w wydarzeniu wzięły udział rodziny z dziećmi, młodzież i dorośli. Celem organizatorów była wspólna integracja mieszkańców i członków OSP Nowy Odrowążek a także zaspokojenie potrzeb społecznych i kulturalnych. Podczas wspólnej wędrówki na Świniej Górze czekał na piechurów ciepły poczęstunek złożony z potraw regionalnych. 


Rajd pieszy "Wędruj z nami piekielnym szlakiem" jest częścią zadania realizowanego przez OSP Nowy Odrowążek "Wszystkich nas łączy Piekielny Szlak" w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

żródło: www.blizyn.pl

© 2019 LGD . Stowarzyszenie LGD "U Źródeł". Wszelkie prawa zastrzeżone