Wydarzenia na Piekielnym Szlaku

Wręczenie nagród laureatom konkursu


We wtorek 19 marca w siedzibie Stowarzyszenia”Lokalna Grupa Działania - U Źródeł” miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie na projekt motywu/ maskotki/ znaku rozpoznawczego - symbolu „Piekielnego Szlaku".

W uroczystym wręczeniu nagród udział wzięli przedstawiciele Stowarzyszenia z jego prezesem - Anną Leżańską - na czele, a także przedstawiciele agencji Creation Point - realizatora konkursu i oczywiście jego laureaci.

- Dziękuję Państwu za udział w konkursie Państwa pomysły i za przygotowane i przekazane prace. To prawdziwa kopalnia oryginalnych i ciekawych pomysłów do wdrożenia w kompleksowej strategii promocji Piekielnego Szlaku. Dołożymy starań, by ww. pomysły stały się elementem działań promocyjnych  szlaku w najbliższej przyszłości - powiedziała prezes Anna Leżańska.

Później z rąk pani prezes swoje nagrody (atrakcyjne nagrody rzeczowe) odebrały laureatki I i III miejsca (odpowiednio) - p. Małgorzata Chrzanowska i p. Anna Marek (laureat II miejsca p. Marcin Żak odbierze nagrodę w innym terminie).

© 2019 LGD . Stowarzyszenie LGD "U Źródeł". Wszelkie prawa zastrzeżone